Piabet Giriş Adresi Değişmesinde Hesabım Korunuyor mu

Hollanda Antilleri Hükümeti üzerinde kurulan şirket tarafından meydana getirilen ve bu ülkenin uluslararası piyasada tanınan oyun kontrol ve denetleme kurulu üzerinden lisans belgesi alan piabet sitesi, Türkiye’deki hizmetlerinde adresini değiştirmiştir. Adres değişikliğinin kullanıcılara, hesap açmış şahıslara hiçbir olumsuz yansıması bulunmamaktadır. Piabet giriş adresi değişmesinde hesabım korunuyor mu? Elbette açmış olduğunuz hesapların aynı şekilde tüm bilgi ve belgeler ile koruma altına alındığı görülecektir.

Piabet Giriş Adresi Değişiminde Hesabım Geçerli mi?

Öncelikli olarak piabet giriş adresi değişiminde hesabım geçerli mi? Sorusunun karşılığında aktif hesabın halen kullanılır halde olduğunu bilmelisiniz. Yeni hesap açma işlemine başvurmamanız gerekmektedir. Hesabınız geçerlidir. Bunu anlamanın en belirgin yolu, piabet giriş adresi ile siteyi açmak, giriş yap butonundan hareket etmek sureti ile mevcut hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmek olacaktır. Göreceğiniz üzere hesabınız geçerlidir.

Piabet Giriş Adresi Değişmesinde Hesap Bilgilerim Korunuyor mu?

Bilgi paylaşımı üyelik esnasında gündeme getirilmektedir. Bilgi paylaşımı finansal işlemler açısından para yatırma ve çekme işlemleri ile gündeme getirilmektedir. Bilgi paylaşımı talep edilmesi halinde, müşteri hizmetleri ile gönderilmektedir. Türkiye’de verilecek hizmetler kapsamında adresin değişmesi, bu konuyu etkilemez.

Piabet Giriş Adresi Değişmesinde Hesap Bilgilerim Korunuyor mu?

Elbette aynı programların, aynı veri koruma sistemlerinin geçerli olduğu ve paylaşılan tüm bilgilerin sistem içerisinde kayıtlı olduğu görülecektir. Piabet giriş adresi değişmesinde hesap bilgilerim korunuyor mu? Belge gönderimine katılım sağladığınızda, yeni giriş adresi belirlendiğinde, endişe duymayın. Tıpkı piabet giriş adresi değişmesinde hesabım korunuyor mu? İfadesinde olduğu gibi, sistem içerisinde, transfer işlemleri konusunda bir sıkıntı yoktur. Giriş adresi değişmesinde hesap belgelerim korunuyor mu? Sorusunun karşılığında, SSL ve PCI  gibi tüm şifreleme programları, veri koruma sistemleri aktif bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Üye olan şahıslar yani sizler tarafından gönderilen belgeler sistem içerisinde kayıtlıdır. Bu belgelerin alınması ya da silinmesi, sıfırlanması, sizlerden yeniden hangi belgenin talep edilmesi şeklinde bir uygulama yoktur. Farklı bir uygulama ile karşılaşıyor iseniz, giriş işleminin yeni olduğunu zannettiğiniz adres üzerinden yaptığınızda, sizlerden daha önce gönderdiğiniz belgelerin yeniden istendiğini görüyor iseniz, karşınızdaki kopya sitedir, sahte sitedir, dolandırıcılar tarafından hazırlanmıştır. Belge göndermeyin, mağduriyet yaşamayın. Orijinal adres üzerinden, piabet yeni giriş adresi piabet609 üzerinden işlem yapın.

Yorum yapın